Nie jesteśmy schematyczni, w każdym możliwym przypadku możesz wykorzystać nasze umiejętności na swój sposób. Do pracy nad swoim projektem kontraktuj pojedynczego konsultanta, cały zespół naszych profesjonalistów lub po prostu powierz go nam w całości, a możesz mieć pewność, że wykonamy go zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

DEWELOPERZY

Ludzie, którzy stworzą oprogramowanie spełniające Twoje potrzeby. Języki programowania w których pracujemy: .NET, C#, JavaScript, PHP, XML, PL/SQL.

 

ANALITYK

Osoba odpowiedzialna za zabieranie i dokumentowanie wymagań, przygotowanie założeń wdrożeniowych i analiz systemowych. Słowo klucz w pracy analityka to JAKOŚĆ.

TESTER

Osoba testująca Twoje oprogramowanie, przed jego ostatecznym wdrożeniem.

MISTRZ SCRUM

Osoba odpowiedzialna za prowadzenie, nauczanie i wspieranie zespołu scrum’owego i jego otoczenia w prawidłowym rozumieniu i korzystaniu z metody Scrum.

MENEDŻER PRODUKTU

Osoba, która reprezentuje twój pomysł, zna twoje cele i przedstawia je całemu zespołowi podczas regularnych spotkań. Odpowiada za codzienną komunikację między zespołem programistycznym a Tobą.

GRAFIK

Osoba odpowiedzialna za wygląd aplikacji, która oprócz funkcjonalności, musi też dobrze wyglądać.

NASZ ZESPÓŁ

Management
ZARZĄD
Analysts
ANALITYCY
Developers
DEWELOPERZY
Testers
TESTERZY
Business
MARKETING

DLACZEGO MY?
Większa część naszego zespołu pracuje w firmie od wielu lat. Dobrze zorganizowana współpraca sprzyja zwiększeniu wydajności pracy i znajdowaniu najlepszych rozwiązań. Mamy za sobą wiele udanych projektów. Każdy z nich to wiedza i doświadczenia, które wykorzystujemy przy kolejnym zleceniu.

 

 

JAK PRACUJEMY?
Wierzymy w sprawdzone rozwiązania, dlatego od lat realizujemy projekty metodą Agile. Dzięki temu możesz szybko zobaczyć pierwsze efekty naszej pracy, a dynamicznie zmieniające się potrzeby biznesowe nie zagrażają powodzeniu Twojego projektu. Jeśli jednak Twoja firma potrzebuje innego podejścia – jesteśmy w stanie zaoferować Ci rozwiązanie dopasowane dokładnie do twoich potrzeb.

NASZE REALIZACJE

Klient: Poltransplant
Problem: Centrum Organizacyjno-Koordynacyjne ds. Transplantacji "Poltransplant" nie posiadało systemu, który byłby w stanie sprostać wysokim wymaganiom poufności danych.
Rozwiązanie: Dzięki dobrej współpracy z zespołem klienta Centralny Rejestr Niespokrewnionych Potencjalnych Dawców Szpiku i Krwi Pępowinowej został znacznie rozwinięty, aby pomóc sprostać codziennym wyzwaniom ratowania życia.

Klient: Kancelaria Prezesa Rady Ministrów
Problem: Brak sprawnego systemu gromadzenia i analizy danych statystycznych
Rozwiązanie: EC2 zaprojektowało i wdrożyło zaawansowany, ale łatwy w użyciu system wspierający efektywne zarządzanie zasobami ludzkimi w korpusie służby cywilnej, zgodnie z bardzo szczegółowymi wytycznymi KPRM.

Klient: Sąd Najwyższy Rzeczypospolitej Polskiej
Problem: Strony internetowe szybko stają się przestarzałe i przestają działać. Aby uniknąć takiego problemu, Sąd Najwyższy zwrócił się do nas z pytaniem o możliwość stworzenia dwóch nowoczesnych stron internetowych.
Rozwiązanie: Po przeanalizowaniu potrzeb klienta, stworzyliśmy projekt usługi przeznaczony do komunikacji z szerokim środowiskiem (obywatelami, instytucjami krajowymi, podmiotami zagranicznymi) Sądu Najwyższego w Internecie i komunikacji wewnętrznej (intranet). Dzięki owocnej współpracy obie strony działają bezproblemowo, a architektura oparta na Microsoft Sharepoint 2010 ułatwia codzienną pracę administracyjną.

Client: Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji
Problem: Wdrożenie otwartej platformy dla e-administracji i wprowadzenie bezpiecznego podpisu elektronicznego było jednym z kluczowych projektów ministerstwa w ostatnich latach, do realizacji którego MSWiA szukało zaufanych partnerów.
Solution: Nasz zespół dostarczył niektóre elementy niezbędne do realizacji obu projektów. W ten sposób dołączyliśmy do najbardziej zaufanych firm, które udowodniły swoje kompetencje i profesjonalizm.

BLOG

GALERIA