Publikujemy raport z realizacji strategii rozwoju

Od przyjęcia i opublikowania przez naszą firmę strategii rozwoju minęły niedawno trzy miesiące. Dziś przedstawiamy raport z inicjatyw podjętych przez EC2 w tym czasie, który pokazuje, jak wiele udało nam się zrobić w tym czasie!

O tym, że strategia firmy nie może pozostawać wyłącznie na papierze i jak stworzyć strategię rozwoju w tak niepewnym czasie, jak pandemia, z którą się mierzymy, mówił niedawno na łamach INN Poland prezes EC2, Jakub Budziszewski.

Dziś prezentujemy przejrzysty raport z naszych działań. Chociaż od momentu publikacji strategii EC2 obejmującej działania zaplanowane do końca 2021 roku minęły zaledwie niewiele ponad trzy miesiące, my już podjęliśmy wiele działań zmierzających do jej wdrożenia.

Raport podzielony został na dwie części.

Pierwsza z nich odnosi się bezpośrednio do strategii rozwoju EC2 i prezentuje w skróconej, przystępnej formie najważniejsze podjęte przez firmę w okresie od czerwca do końca września tego roku inicjatywy. W przypadku każdej z inicjatyw wskazujemy, który ze strategicznych celów EC2 adresuje.

Druga część raportu poświęcona jest w całości inwestycjom zapowiadanym w czerwcowej strategii, przede wszystkim w zakresie komunikacji PR i marketingowej oraz zasobów ludzkich.

Aby zapoznać się z raportem, KLIKNIJ TUTAJ.